Kontakt

KONTAKTA OSS

Skärteknikcentrum Sverige har medarbetare med erkänd spetskompetens. Söker du ett projekt, ett särskilt kompetensområde eller andra utvecklingsfrågor inom skärande bearbetning så hjälper vi dig att hitta rätt kontakter.

Sitter du på ett medlemsföretag med en bra projektidé? Eller vill du bli medlem? Kontakta oss på Skärteknikcentrum Sverige.

Ulrika Elmersson

Vd, verksamhetsutveckling
070-978 25 59
ulrika@sktc.se

Per Fredriksson

Ungdoms-SM i CNC-teknik
070-629 80 42
per.fredriksson@vaxjo.se

Ingegerd Green

Senior rådgivare, Svensk Industrivalidering
070-673 00 08
ingegerd@sktc.se

Gunilla Grimståhl

Administration och ekonomi
073-853 12 51
gunilla@sktc.se

Cecilia Hansson

Administration, ekonomi
070-338 78 12
cecilia@sktc.se

Jacek Kaminski

Skärteknisk expert
072- 458 06 26
jacek@sktc.se

Jeannette Vånerhag

Driftsansvarig – validering
070-527 18 51
jeannette@sktc.se

Johan Nordberg

Verksamhetsansvarig – validering
072-058 39 93
johan@sktc.se