KONTAKTA OSS

Skärteknikcentrum Sverige har medarbetare med erkänd spetskompetens. Söker du ett projekt, ett särskilt kompetensområde eller andra utvecklingsfrågor inom skärande bearbetning så hjälper vi dig att hitta rätt kontakter.

Sitter du på ett medlemsföretag med en bra projektidé? Eller vill du bli medlem? Kontakta oss på Skärteknikcentrum Sverige.

Björn af Bjur

Validering och certifiering CNC Teknik2017
076-04 09 434
bjorn@sktc.se

Per Fredriksson

Ungdoms-SM i CNC-teknik
070-629 80 42
per.fredriksson@vaxjo.se

Ingegerd Green

VD, projektutveckling
070-673 00 08
ingegerd@sktc.se

Gunilla Grimståhl

Administration och ekonomi
073-853 12 51
gunilla@sktc.se

Leila Khammari

Projektutveckling
070-561 38 85
leila@sktc.se

Lasse Kjellberg

Validering och certifiering CNC Teknik2017
070-576 36 31
lasse@sktc.se

Johan Nordberg

Validering och certifiering CNC Teknik2017
072-058 39 93
johan@sktc.se

Alexander Tatidis

Projektutveckling
073-347 97 17
alexander@sktc.se